Obchodní centrumŘepy

Vítejte doma

Obchodní centrum Řepy je situováno v přirozeném centru stejnojmenné pražské městské části. Do vlastnictví Trikaya přešlo v prosinci 2017 koupí obchodní společnosti OC Řepy a.s. Centrum nyní slouží jako obchodní, administrativní a společenský komplex, kde sídlí řada obchodů a služeb, část centra je tvořena kancelářemi.

Výstavba OC Řepy započala v roce 1989, projekt byl zkolaudován o tři roky později, v roce 1992. Sestává ze dvou budov A a B, přičemž třípodlažní budova A je označována jako dům služeb a pětipodlažní budova B jako obchodní dům.

Vzhledem k tomu, že centrum nebylo od své kolaudace renovováno, rozhodla se společnost Trikaya pro kompletní rekonstrukci. Celá přestavba byla rozdělena do tří etap. V 4Q/2019 byla zahájena první fáze rekonstrukce, a to přemístění kanceláří a služebny Policie ČR do nové jednotky. O rok později byla zahájena druhá etapa, která zahrnovala revitalizaci budovy A, přičemž k otevření pro veřejnost došlo v září 2021. V dubnu 2022 byla kompletní rekonstrukce centra dokončena a došlo k propojení budovy A a B. Nové koncepční řešení přineslo centrální pasáž, která mimo jiné umožnila propojení autobusové a tramvajové zastávky s další částí sídliště.

Nové rozšířené obchodní centrum zákazníkům nabízí služby jako je Česká pošta, Policie ČR, non-stop posilovna Dr.Fit, taneční škola a další. Mezi obchody jistě zaujme nový koncept supermarketu Albert, DM drogerie, lékárna Dr. Max, a nově vybudovaný Food Court. Mix nájemců doplňují Pepco, květiny Flamengo, Orion, Super ZOO a další. Aktuálně probíhají jednání s řadou potenciálních nájemců, kteří by vhodně doplnili nabídku tohoto oblíbeného a místními obyvateli hojně využívaného obchodního centra.

galerie projektu

Máte zájem o pronájem obchodních jednotek? Kontaktujte nás.

Michaela Baroušová
+420 739 565 672

  • Pronajímatelná plocha po rekonstrukci: 14 500 m²
  • Počet nájemních jednotek: 70
  • Dokončení rekonstrukce: 2022