Obchodní centrumŘepy

Vítejte doma

Obchodní centrum Řepy je situováno v přirozeném centru stejnojmenné pražské městské části. Do vlastnictví Trikaya přešlo v prosinci 2017 koupí obchodní společnosti OC Řepy a.s. Centrum nyní slouží jako obchodní, administrativní a společenský komplex, kde sídlí řada obchodů a služeb, část centra je tvořena kancelářemi.

Výstavba OC Řepy započala v roce 1989, projekt byl zkolaudován o tři roky později, v roce 1992.Sestává ze dvou budov A a B, přičemž třípodlažní budova A je označována jako dům služeb a pětipodlažní budova B jako obchodní dům.

Vzhledem k tomu, že centrum nebylo od své kolaudace renovováno, rozhodla se společnost Trikaya pro kompletní rekonstrukci, která by měla proběhnout v letech 2020-2021. Plánované nové uspořádání centra vytváří jeden ucelený multifunkční dům a počítá s propojením dvou stávajících budov, kde se vytvoří tři patra klasického obchodního centra se společnou pasáží a zónou restaurací a občerstvení. Dále budou k dispozici dvě patra pro služby, kanceláře a sportovně relaxační aktivity jako jsou taneční škola, škola bojových umění, nonstop fitness centrum či masáže. Nad částí původní budovy vznikne moderní laboratoř Dr. Max, kde se budou v přísných hygienických podmínkách míchat léčiva. Ta obsadí zcela novou nástavbu o rozloze 1.500 m2.

Nové centrum nabídne celkem 14.500 m2 pronajímatelné plochy. To je o více než 3.400 m2 nově vytvořené pronajímatelné plochy oproti stávajícímu centru. Velmi pestrý bude nájemní mix, kde se vedle obchodů a supermarketu nachází široká paleta restaurací, kavárna, cukrárna, nonstop posilovna, vybrané banky a bankomaty, pobočka České pošty, ale i služebna Policie ČR. Kromě známých značek jako Albert, drogerie DM či řetězce PEPCO se ale návštěvníci mohou také těšit na své oblíbené řeznictví, obchod s výpočetní technikou, optiku, kadeřnictví, nehtové studio, kavárnu pro rodiče s dětmi, masáže nevidomými maséry a mnoho dalších lokálních služeb. Milovníky netradiční kuchyně jistě potěší oblíbené running sushi.

galerie projektu

Máte zájem o pronájem obchodních jednotek? Kontaktujte nás

Michaela Baroušová
+420 739 565 672

  • Pronajímatelná plocha po rekonstrukci: 14 500 m2
  • Počet nájemních jednotek: 70
  • Dokončení rekonstrukce: 2022