Ponavia rezidence III

Vítejte doma


Navazující etapa Ponavia rezidence v žádané lokalitě v městské části Královo Pole nabídne na brněnský trh nových 72 jednotek. Společný sdílený vjezd do vnitrobloku s předcházející etapou výstavby vytvoří kompaktní uzavřený prostor s chráněným vnitřním traktem a propojenými garážemi.

Na výstavbu další etapy objektu bylo vydáno pravomocné územní rozhodnutí. Vydání stavebního povolení je směřováno do poloviny roku 2021, předprodej bytů bude zahájen v září 2021.

Architektonicky další etapa navazuje na úspěšně zkolaudovanou stavbu navrženou studiem A69 architekti. Jednoduché linie domu se smetanovou fasádou doplňuje výrazné obložení v dekoru dřeva, které dodává exteriéru budovy zcela originální vzhled.

V nabídce budou pro zájemce připraveny všechny nejžádanější typy dispozic - od 1+kk po velkorysé 4+kk. Majitelé bytů ocení komfortní parkování v podzemních garážích.

Proměňující se lokalita v blízkosti supermarketu Kaufland je příležitostí pro bydlení v moderní městské čtvrti s kompletní občanskou vybaveností a vynikající dostupností do centra.

Prodej tohoto projektu bude zahájen v říjnu roku 2021

Zájemci o předprodej se mohou registrovat na telefonu:
800 888 787.

  • Počet bytů: 72
  • Počet parkovacích stání: 75
  • Plánované zahájení prodeje: 10/2021