Ponavia rezidence III

Vítejte doma


Navazující etapa Ponavia rezidence v žádané lokalitě v městské části Královo Pole nabídne na brněnský trh nových 72 jednotek. Společný sdílený vjezd do vnitrobloku s předcházející etapou výstavby vytvoří kompaktní uzavřený prostor s chráněným vnitřním traktem a propojenými garážemi.

Na výstavbu další etapy objektu bylo vydáno pravomocné územní rozhodnutí. Vydání stavebního povolení je směřováno do poloviny roku 2021 stejně jako zahájení předprodeje bytů.

Architektonicky další etapa navazuje na úspěšně zkolaudovanou stavbu navrženou studiem A69 architekti. Jednoduché linie domu se smetanovou fasádou doplňuje výrazné obložení v dekoru dřeva, které dodává exteriéru budovy zcela originální vzhled.

V nabídce budou pro zájemce připraveny všechny nejžádanější typy dispozic - od 1+kk po velkorysé 4+kk. Majitelé bytů ocení komfortní parkování v podzemních garážích.

Proměňující se lokalita v blízkosti supermarketu Kaufland je příležitostí pro bydlení v moderní městské čtvrti s kompletní občanskou vybaveností a vynikající dostupností do centra.

Prodej tohoto bude zahájen v polovině roku 2021

Zájemci o předprodej se mohou registrovat na telefonu:
800 888 787.

  • Počet bytů: 72
  • Počet parkovacích stání: 75
  • Plánované zahájení prodeje: 06/2021