Investujtechytře

Budujeme a rozvíjíme město. Vytváříme domovy a zázemí pro stovky rodin. Investujte s námi do hmatatelných projektů, které dávají smysl, a podílejte se s námi na našem úspěchu.

Budujeme a rozvíjíme město. Vytváříme domovy a zázemí pro stovky rodin. Investujte s námi do hmatatelných projektů, které dávají smysl, a podílejte se s námi na našem úspěchu.

Společnosti Trikaya nabízí několik možností pro zhodnocení vašich úspor. Investice se střední mírou rizika poskytují zhodnocení vašich financí ve výši až 6 % p.a.


Typický příklad investování a výnosů
po 3 letech

Dne 1.2.2016 společnost Trikaya Asset Management vydala pro své privátní klienty první neveřejnou emisi dluhopisů se splatností 3 roky s úrokem 6 % p.a. Dne 1.2.2019 byla tato emise plně splacena a klienti získali za 3 roky čistý výnos ve výši 15,3 % (hrubý výnos 18 %).

Proč investovat s námi

Uplynulé roky lze v historii skupiny Trikaya bezpochyby označit za prudce růstové a přelomové. V oblasti rezidenčního developmentu jsme v roce 2020 dokončili prodej 157 bytů ve dvou brněnských projektech Ponavia rezidence II a Bytové domy Neumanka. Skvělé výsledky prodejů svědčí o našem know-how v oblasti bytových projektů, vysoké kredibilitě a proklientském přístupu firmy.

Plánovaná diverzifikace skupiny do oblasti komerčních nemovitostí se naplno rozběhla. Náš zájem o komerční nemovitosti, které potřebují modernizaci a skýtají potenciál optimalizace nájmů, se konkretizoval v akvizici dvou skvělých příležitostí. Na pražském sídlišti Řepy jsme koupili obchodní centrum, které jsme přestavěli na moderní středisko obchodu a služeb pro okolní obyvatele. Rekonstrukce Řep je první vlaštovkou skupiny mimo Brno a doufáme, že další budou rychle následovat. V Brně jsme s místním partnerem realizovali akvizici obchodního centra Futurum u spojnice D1 a Vídeňské. Futurum prošlo rozsáhlou generální rekonstrukcí s cílem nabídnout zákazníkům prostředí reflektující aktuální nákupní trendy. Obě naše obchodní centra získali certifikaci udržitelnosti BREEAM na nadstandardní úrovni Excellent. OC Futurum a OC Řepy obdrželi také ocenění v prestižní architektonické soutěži Best of Realty - Nejlepší z realit v kategorii Obchodní centra. V přípravě máme akvizice se stovkami nových bytů, které budou v nejbližších letech realizovány. Představujeme stabilní společnost s desetiletým postupným růstem. Nasbírané zkušenosti jsme připraveni naplno zužitkovat ve prospěch jednotlivých projektů, fungování společnosti i našich finančních partnerů.


Aktuální možnostiinvestování

Investujte chytře

Trikaya nemovitostní fond SICAV

Investičním cílem fondu je dosahovat stabilního zhodnocování aktiv nad úrovní výnosu dlouhodobých úrokových sazeb zejména prostřednictvím dlouhodobých investic do nemovitostí. Podílejte se s námi na růstu nemovitostního trhu a staňte se spoluvlastníkem některé z prestižních nemovitostí.

Veřejná emise dluhopisů s pevným výnosem 6 %

Společnost Trikaya nabízí možnost investovat do svých tří aktuálně největších projektů. Atraktivní redevelopment dvou nákupních center a výstavba nové obytné lokality pro 400 rodin představují jedinečnou příležitost využít současnou příznivou situaci na trhu. Veřejná emise dluhopisů nabízí pevný úrokový výnos 6 %.


Kontaktujte nás

Máte zájem o více informací? Zanechejte nám kontakt a my se vám ozveme.