Ponaviarezidence

Vítejte doma

Ponavia rezidence nabídla zájemcům o nové bydlení 80 bytů v blízkosti centra Brna – na rohu ulic U Červeného mlýna a Staňkova. Namísto zchátralé a opuštěné továrny vzniklo nové bydlení s podzemním parkováním a zelení ve vnitrobloku. V tomto bytovém domě naleznete jednopokojové až čtyřpokojové dispozice.

Novostavba s šesti nadzemními podlažími má tři samostatné vchody s prostornými vstupními halami. V přízemí se nachází také místnosti pro kočárky a obchodní prostory směřující do ulice. Jižní směr obytných místností jednotlivých bytů zajišťuje dostatek slunečního svitu. Každý byt má terasu, balkon, či prostornou předzahrádku, o kterou se stará automatické zavlažování.

Dispozice jednotlivých bytů byly navrženy s ohledem na praktické každodenní využití. Všechny vícepokojové byty mají samostatný záchod a šatnu. Na zahrádky a terasy se z bytů vstupuje prostornými dvoukřídlými dveřmi, díky kterým lze byty pohodlně rozšířit o venkovní prostory.

V rámci našich projektů se vždy snažíme zlepšovat standardy bydlení. Při výstavbě používáme moderní vápenopískové cihly Kalksandstein, které mají výborné tepelné a akustické vlastnosti. Také použitá plastová okna s trojskly jsou přizpůsobena maximálnímu komfortu. Celá novostavba je navržena v nejvyšším energetickém standardu a splňuje přísné limity hodnocení třídy A. Nízkoenergetické bydlení vám nabízí pohodlí i vysokou finanční úsporu.

Bytový dům Ponavia rezidence se stal projektem roku 2015 v kategorii Hodnocení architektů.

Bytové jednotky první etapy jsou již vyprodány.

Pro více informací navštivte webové stránky nebo nás kontaktujte na tel. čísle 800 888 787.

  • Počet bytů: 80
  • Počet parkovacích stání: 84
  • Celková bytová plocha: 4662 m2
  • Investiční objem: 225 mil. Kč
  • Kolaudace: 12/2016

galerie projektu