Ponaviarezidence II

Vítejte doma

Ponavia rezidence II navázalana velmi úspěšnou první etapu, která byla vyprodána již před kolaudací. V blízkosti centra Brna, na rohu ulic U Červeného mlýna a Střední vzniklo nové bydlení se 104 byty o dispozicích 1 + kk až 4 + kk. Ve dvou podzemních podlažích je vybudováno parkování, vnitroblok je osázen zelení. Přízemí nabízí kromě bytových jednotek také obchodní prostory.

Novostavba s osmi nadzemními podlažími má dva samostatné vchody s prostornými vstupními halami. V přízemí se nachází také místnosti pro kočárky. Každý byt má terasu nebo lodžii.

Kolaudace bytového domu proběhla v dubnu 2020.

Projekt nabízí také zcela výjimečný produkt, tzv. townhousy. Jde o bydlení v centru města, avšak s benefity rodinného domu.

Při výstavbě byly použity moderní vápenopískové cihly Kalksandstein, které mají výborné tepelné a akustické vlastnosti. Také díky oknům s izolačními trojskly se může bytový dům pochlubit nízkou energetickou náročností tř. B.

Lokalita, v níž se Ponavia rezidence nachází, má vynikající občanskou vybavenost a dostupnost do centra. Ve vzdálenosti několik minut chůze se nachází řada sportovišť – plavecký bazén, hokejové haly, fitness, tenisové kurty nebo park Lužánky. Autobusové a tramvajové zastávky v blízkosti zajišťují perfektní dopravní dostupnost.

Novostavba byla citlivě zasazena do okolní zástavby. Architektonický návrh z dílny kanceláře A69 architekti vytváří střídmý a funkční bytový dům s důrazem na užitek a pohodlí budoucích obyvatel.

Všechny byty v tomto projektu jsou vyprodány.
K pronájmu se nabízí poslední obchodní jednotka.
Nyní probíhá příprava třetí etapy výstavby.

Pro více informací navštivte webové stránky nebo nás kontaktujte na tel. čísle 800 888 787.

  • Počet bytů: 110
  • Počet parkovacích stání: 137
  • Celková bytová plocha: 6920 m2
  • Dokončení: 04/2020

galerie projektu