Obchodní centrumFuturum

Vítejte doma

Společnost Trikaya se na začátku roku 2018 stala spoluvlastníkem nákupního centra Futurum v Brně. Tímto nákupem rozšířila svoje portfolio, dosud sestávající v podstatě jen z bytové výstavby. K tomuto kroku Trikaya přistoupila zejména v souvislosti s komplikovanou situací na trhu bytové výstavby, která kvůli zastaralému územnímu plánu stagnuje.

Kompletní rekonstrukce obchodního centra proběhla bez omezení provozu hypermarketu Tesco. Rekonstruované centrum nabízí jak stávající, tak nové obchodní jednotky, moderní a větší food court s rozmanitou kuchyní. Jídlo si můžete vychutnat jak na místě, tak si je vzít sebou. Cílem rekonstrukce nebyla jen modernizace prostor, ale také oživení konceptu obchodního centra, které nemá sloužit jen k nákupům, ale také k trávení volného času celé rodiny.

Úspěchem je akvizice módní značky Sinsay, která ve Futuru otevřela vůbec první pobočku na Moravě. Obchod nabízí dámskou a dětskou módu na ploše 1700 m. Milovníci domácích mazlíčků si také přijdou na své. Kromě prodejny chovatelských potřeb Super ZOO můžou využít i služeb úpravny psů. Po několika letech je také obnovena spolupráce s Drogerií DM, která úspěšně spojuje krásu se zdravou výživou.

Dobrá dostupnost je zajištěna běžným linkovým spojem městské hromadné dopravy. Tramvajová zastávka je vzdálená pět minut pěší chůze a pro zákazníky, kteří přijedou autem, je k dispozici jak kryté, tak nekryté parkoviště.

galerie projektu

Máte zájem o pronájem obchodních jednotek?
Kontaktujte nás.

Michaela Baroušová
+420 739 565 672

  • Pronajímatelná plocha: 33 200 m²
  • Počet nájemních jednotek: 89
  • Dokončení rekonstrukce: 2021