Bytové domy

Bytové domy Neumanka

Bytový komplex Neumanka roste na ulici Neumannova v žádané Masarykově čtvrti v Brně. Masarykova čtvrť je známá jako jedna z nejlepších rezidenčních čtvrtí ve městě.

Čtyři bytové domy nabídnou 47 bytových jednotek. Velikosti jednotlivých bytů jsou navrženy tak, aby si každý zájemce mohl vybrat takovou prostorovou dispozici, která mu nejvíce vyhovuje. Od menších bytů 1+kk až po prostorově velkorysé 4+kk. Plocha jednotlivých bytů se pohybuje od 31 m2 do 112 m2. Dle potřeb nových majitelů lze jednotlivé byty vzájemně propojovat a vytvořit tak i několik skutečně nadstandardních bytů. Jednotlivé byty mají k dispozici terasy, lodžie, balkony nebo vlastní zahrádky. Kromě bytových jednotek je součástí komplexu také 63 parkovacích stání a několik desítek sklepů. Před komplexem se nachází uzavřená pobytová plocha pro obyvatele bytů. Součástí projektu je také soukromá sauna pro obyvatele domu.

Centrum města je dostupné autem i MHD během několika minut, stejně jako výjezd na D1.

Neumanka je šikovně skryta ve svažujícím se terénu. Směrem do ulice jsou jen dvě nadzemní podlaží; tři další podzemní jsou již pod úrovní ulice. Celý projekt respektuje sousední stavby. Pro stavbu budou použity velmi kvalitní materiály a postupovat se bude podle nejpřísnějších ekologických norem. Ty zaručují výraznou úsporu energií. Velkým přínosem je především použití vápenopískových cihel, které vyhovují nejvyšším nárokům na kvalitu pasivních a nízkoenergetických staveb. Vysokému uživatelskému standardu přispívají také velkoformátová dřevěná okna s trojskly.

Prodej tohoto projektu zahájen.

Pro více informací navštivte webové stránky projektu nebo nás kontaktujte na tel. čísle 800 888 787.

  • info.svg Počet bytů: 47
  • info.svg Počet parkovacích stání: 63
  • info.svg Celková bytová plocha: 3506 m2
  • info.svg Plánované dokončení: 02/2020