Bytové domyNeumanka

Vítejte doma

Na ulici Neumannova v žádané Masarykově čtvrti v Brně vyrostl nový bytový komplex Neumanka. Masarykova čtvrť je známá jako jedna z nejlepších rezidenčních čtvrtí ve městě.
Bytový dům byl úspěšně zkolaudován v dubnu 2020 a všechny bytové jednotky byly předány novým majitelům.

Čtyři bytové domy nabídly celkem 47 bytových jednotek. Velikosti jednotlivých bytů bylynavrženy tak, aby si každý zájemce mohl vybrat takovou prostorovou dispozici, která mu nejvíce vyhovuje. Od menších bytů 1+kk až po prostorově velkorysé 4+kk. Plocha jednotlivých bytů se pohybuje od 31 m2 do 112 m2. Jednotlivé byty mají k dispozici terasy, lodžie, balkony nebo vlastní zahrádky. Kromě bytových jednotek je součástí komplexu také 63 parkovacích stání a několik desítek sklepů. Před komplexem se nachází uzavřená pobytová plocha pro obyvatele bytů. Součástí projektu je také soukromá sauna pro obyvatele domu.

Centrum města je dostupné autem i MHD během několika minut, stejně jako výjezd na D1.

Neumanka je šikovně skryta ve svažujícím se terénu. Směrem do ulice jsou jen dvě nadzemní podlaží; tři další podzemní jsou již pod úrovní ulice. Celý projekt respektuje sousední stavby. Pro stavbu budou použity velmi kvalitní materiály a postupovat se bude podle nejpřísnějších ekologických norem. Ty zaručují výraznou úsporu energií. Velkým přínosem je především použití vápenopískových cihel, které vyhovují nejvyšším nárokům na kvalitu pasivních a nízkoenergetických staveb. Vysokému uživatelskému standardu přispívají také velkoformátová dřevěná okna s trojskly.

Všechny byty v tomto projektu jsou prodány.

  • Počet bytů: 47
  • Počet parkovacích stání: 63
  • Celková bytová plocha: 3506 m2
  • Dokončení: 04/2020

galerie projektu