Ponavia rezidence

Ponavia rezidence nabízí 78 nových bytů v blízkosti centra Brna – na rohu ulic U Červeného mlýna a Staňkova. Namísto zchátralé a opuštěné továrny vzniká nové bydlení s podzemním parkováním a zelení ve vnitrobloku. V tomto bytovém domě naleznete jednopokojové až čtyřpokojové dispozice.

 

Novostavba s šesti nadzemními podlažími má tři samostatné vchody s prostornými vstupními halami. V přízemí se nachází také místnosti pro kočárky. Jižní směr obytných místností zajišťuje dostatek slunečního svitu. Každý byt má terasu, balkon, či prostornou předzahrádku, o kterou se stará automatické zavlažování.

 

Dispozice jednotlivých bytů byly navrženy s ohledem na praktické každodenní využití. Všechny vícepokojové byty mají samostatný záchod a šatnu. Na zahrádky a terasy se z bytů vstupuje prostornými dvoukřídlými dveřmi, díky kterým můžete svůj byt pohodlně rozšířit o venkovní prostory.

 

V rámci našich projektů se vždy snažíme zlepšovat standardy bydlení. Při výstavbě používáme moderní vápenopískové cihly Kalksandstein, které mají výborné tepelné a akustické vlastnosti. Také použitá plastová okna s trojskly jsou přizpůsobena maximálnímu komfortu. Celá novostavba je navržena v nejvyšším energetickém standardu a splňuje přísné limity hodnocení třídy A. Nízkoenergetické bydlení vám nabízí pohodlí i vysokou finanční úsporu.

 

Lokalita, v níž se Ponavia rezidence nachází, má vynikající občanskou vybavenost a dostupnost do centra. Za několik minut chůze se dostanete k řadě sportovišť – plavecký bazén, hokejové haly, fitness, tenisové kurty a další. Ulicí Staňkovou projdete rovnou k Lužáneckému parku a cestou zpátky se můžete zastavit v některé z řady restaurací a kaváren na Štefánikově ulici. Z blízké tramvajové zastávky Šumavská je to na Moravské náměstí pouze 5 minut jízdy.

 

Novostavba byla citlivě zasazena do okolní zástavby. Architektonický návrh z dílny kanceláře AHK vytváří střídmý a funkční bytový dům s důrazem na užitek a pohodlí budoucích obyvatel.

 

www.ponavia-rezidence.cz